Leden van de oudercommissie

We streven ernaar dat ieder leerniveau een eigen vertegenwoordiger heeft in de OC. Dat lukt niet altijd. In bijgaand overzicht kunt u zien waar dat niet het geval is. Als u wilt toetreden tot de OC kunt u contact met ons opnemen via oudercommissie@rijnlandslyceum-rlo.nl

Alle oudercommissieleden zijn te bereiken op hun eigen e-mail adres of via oudercommissie@rijnlandslyceum-rlo.nl

 

TTO 1

Vacature

TTO 2

Erik van Duijvenvoorde
agpvanduijvenvoorde@gmail.com

TTO 3

Christine Seckel
christineseckel@gmail.com

 

                 

 TTO 4

 Esther van der Linden
 esther.vanderlinden@jenaplandekring.nl

 

 TTO 5

 Anneke van Houdt
 jtmvanhoudt@gmail.com

 

 

 

 

TTO 6

Paula Hoek
paula@huizehoek.nl

 Brugklas

Suzanne Hentenaar - Blonk
suzanne.blonk@gmail.com

vwo 2

Annemiek de Zwart
annemiekdezwart@gmail.com

 

vwo 3

Caroline Pontvuijst
caroline.pontvuijst@hotmail.com


 

vwo 4

Roy van den Bogaerdt
116roy@gmail.com

 

vwo 5

Maaike van Es 
maaike.vanes@telfort.nl

vwo 6

Vacature

havo 2

Vacature

havo 3

Jeroen Pynenburg
jeroen.pynenburg@gmail.com

 

havo 4

Astrid van den Berg
astrid_van_den_berg@hotmail.com

havo 5

Onno Douma
onnodouma@hotmail.com

 

 

 Chair Parents Council

 Diana Alwayn

   

 

 

 

 

U bent hier

Contact

Apollolaan 1
2341 BA Oegstgeest
Tel 071 519 35 00
Fax 071 519 35 01
administratie@rijnlandslyceum-rlo.nl