Leden van de oudercommissie

We streven ernaar dat ieder leerniveau een eigen vertegenwoordiger heeft in de OC. Dat lukt niet altijd. In bijgaand overzicht kunt u zien waar dat niet het geval is. Als u wilt toetreden tot de OC kunt u contact met ons opnemen via oudercommissie@rijnlandslyceum-rlo.nl

Alle oudercommissieleden zijn te bereiken op hun eigen e-mail adres of via oudercommissie@rijnlandslyceum-rlo.nl

 

                 

 Brugklas 1

 Henriette Dekkers
 hdekkers@kringhaaglanden.nl

 

 Brugklas 2

 Mariette Meulman
 mariettemeulman@gmail.com

 

 

 TTO 1

 Igna van Dijk
 dijkva@ziggo.nl

 

 

 

 TTO 2

 

 

 

 

 

TTO 3

Gijs Schep
gijsschep@gmail.com

 

TTO 4 en vwo 4

Paula Hoek, duo-voorzitter
paula@huizehoek.nl

 vwo 3

 Esther Verhage
 esther.verhage@hotmail.com

vwo 4 en TTO 4

Paula Hoek
paula@huizehoek.nl

vwo 5

Astrid Marissen, duo-voorzitter
astrid.marissen@planet.nl

 vwo 6

 Adrian Young
 adrian_p_young@hotmail.com

 vwo 6

 Inge Speelman
 inge@speelman.biz

 vwo 6

 Gertrude Langendijk
 gertrudelangendijk@hotmail.com

 havo 3

 Petra van Baak
 vanbaakpetra@yahoo.com

 

 

 havo 4

 Edward Dekker
 edwarddekker71@gmail.com

havo 5

Kees Bartlema
K.A.Bartlema@lumc.nl

 Tevens lid MR

 Mark van Beijnen
 m.vanbeijnen@xs4all.nl

 Chair Parents Counsil

 Aileen Sebastian
 

   

 

 

 

 

U bent hier

Contact

Apollolaan 1
2341 BA Oegstgeest
Tel 071 519 35 00
Fax 071 519 35 01
administratie@rijnlandslyceum-rlo.nl